Каталог товаров

Кулі для пневматики - Купити пневматичні кулі

  • 14 мая 2015 в 13:14:02
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 2689
  • 0
 
Зрозуміло, що стрілянина без куль і кульок ВВ для пневматики неможлива. Тому якщо ви придбали пістолет, або гвинтівку, то відразу варто подумати про заряди. Залежно від виду зброї і цілей стрільби (по мішені, по банках і пляшках), можна застосовувати ті або інші варіанти зарядів. Перед покупкою варто дізнатися, які саме кулі для пневматики підходять для вашого пістолета.
 
Особливою популярністю користуються свинцеві кулі. Головне їх достоїнство - після проходу по нарізу стовбура стабілізація. Завдяки цьому можна отримати більшу точність, ніж при стрільбі кульками ВВ або патронами з сердечником.
 
Види куль: свинцеві, розривні, світлошумові, світлозвукові.
 
На сьогоднішній день існує декілька видів куль. Можна виділити наступні:
світлошумові кулі для пневматики;
свинцеві;
світлозвукові;
запальні;
кулі для пневматики розривні;
кульки ВВ;
з сердечником.
 
Найточніші кулі, як правило, кулясті. Така форма найбільш поширена. Вага кульки близько 0.3-0.33 гр. Матеріал, який використовується для таких кульок - сталь з напиленням цинку або міді.
 
 Звичайні сигнальні кулі з сердечником це свинцева, пластикова або гумова гільза. У гільзу вставлений магнітний сердечник спереду. Виготовляється такий сердечник з латуні або сталі. Якщо стрілок потрапив в тверду мету (мішень), то гільза залишається зовні, а сердечник йде всередину. Для таких зарядів характерна висока бронебійність. Негативним моментом вважається невисока стійкість у польоті.
 
У нашому інтернет магазині ви можете купити пневматичні кулі. Всі заряди високої якості, так як ми співпрацюємо виключно з відомими та зарекомендували себе виробниками. Якщо у вас є які-небудь питання щодо пневматики, догляду за нею, а так само по патронам, радимо звернутися за допомогою до консультантів нашого магазину.
 
Де придбати кулі для пневматики за доступними ціна.
 
У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент пістолетів, гвинтівок і набоїв до них. Всі товари знаходяться в різних цінових категоріях, починаючи від бюджетних варіантів і закінчуючи елітними моделями. Саме у нас ви можете вибрати і купити найкращі недорогі пластикові або сталеві заряди для пневматики.
 
У нас є кілька способів доставки та оплати. Радимо дізнатися про кожного, щоб вибрати найбільш підходящий для вас. Оформити замовлення досить просто. Для цього можна залишити заявку в онлайн формі, або зв'язатися з менеджерами по телефону, який є на сайті.
 
Пули для пневматики на нашем сайте, перейдите.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)