Каталог товаров

Купити пневматичний пістолет Макарова

  • 11 мая 2015 в 16:57:49
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 3291
  • 0
 
Відрізнити від оригінального бойового прототипу - пневматичний пістолет Макарова на сайті METKO.com.ua. Різні виробники, низькі ціни та висока якість пневматичної зброї. Ціни на пневматичний Макаров від 600 гривень.
 
Найпоширеніше на території України особисту зброю - 9-мм семизарядний пістолет Макарова (ПМ), за більш ніж 60-річну історію свого існування став справжньою легендою вітчизняної збройової промисловості. Як і в інших, найбільш вдалих зарубіжних марок стрілецьких засобів, зовнішній вигляд ПМ (або ПММ) легко пізнаваний, а завдяки простоті, безвідмовності і невибагливості конструкції він протягом тривалого часу перебуває на озброєнні російської армії і сил захисту правопорядку.
 
З усіх видів пневматичних пістолетів, пропонованих сьогодні на вітчизняному ринку, Макаров користується найбільшою популярністю як серед покупців, так і серед виробників (як прототип). Моделі, з великою точністю копіюють ПМ, виробляються компаніями Gletcher (США), Umarex (Німеччина), ІЖ (Росія). Для ще більшої достовірності корпус і рама затвора виконуються з збройової сталі. Випускається пневматичний пістолет Макарова (Baikal) c хромованим затвором або в подарунковому дизайнерському оформленні. Пропонуються спеціальні набори для зовнішнього тюнінгу та покращення стрілецьких показників, а також боєприпаси (сталеві обміднені кульки діаметром 4,5 мм), 8-ми і 12-грамові газові балони СО2, комплекти для чищення та догляду.
 
У каталозі інтернет-магазину МЕТКО представлені кілька різновидів пневматичних пістолетів Макарова, виготовлених різними компаніями. Незначно відрізняючись один від одного, як за ціною, так і за технічними характеристиками, всі пропоновані макети ПМ схожі в одному - вони в точності копіюють зовнішній вигляд свого знаменитого прототипу, а також повторюють спосіб збірки розбирання бойового пістолета. Конкретні технічні характеристики та ціни кожного зразка наведені у відповідних розділах сайту.
 
Пневматичні пістолети Макарова, реалізовані в інтернет-магазині Metko.com.ua, відрізняються високою міцністю і надійністю, а значить, стануть не просто прекрасним статичним доповненням домашньої колекції стрілецької зброї, а й вірним супутником в туристичних походах, другом у розвагах на відкритому повітрі.
 
 
Пістолет пневматичний (ПМ) Макарова - копія бойового аналога.
 
Пневматичний пістолет Макарова за зовнішнім виглядом повністю повторює бойової аналог. Навіть досвідчені стрілки відразу не зможуть відрізнити пневматику від вогнепальної зброї. Якість і технічні параметри, якими володіє ПМ пістолет пневматичний, знаходиться на найвищому рівні. Модель випускають різні виробники, тому можна вибрати пневматику в різному ціновому діапазоні в залежності від вашого бюджету.
 
Найпопулярніший на території України та Росії серед стрільців - 9-міліметровий семизарядний пістолет пневматичний Макаров. Він став справжньою легендою вітчизняної збройової промисловості. Зовнішній вигляд ПМ легко пізнаваний, простий.
 
Ціна на пневматичний пістолет Макарова в нашому інтернет магазині.
 
Макаров користується найбільшою популярністю з усіх видів пневматичних пістолетів, які пропонуються сьогодні на вітчизняному ринку. Всі моделі з великою точністю копіюють ПМ. Виробляють їх наступні компанії: Gletcher, Umarex, ІЖ. Для більшої схожості та достовірності з оригіналом, корпус і рама затвора виготовляються зі збройової сталі.
 
Випускається пістолет у подарунковому оформленні або з хромованим затвором. Є спеціальні набори для тюнінга пістолета зовні, а так само набори для поліпшення стрілецьких показників. Використовуються боєприпаси: сталеві обміднені кульки діаметром калібру 4,5 міліметрів, 8-ми і 12-грамові балони з вуглекислотою. Радимо придбати комплекти для чищення та догляду.
 
На пневматичний пістолет Макарова ціна в нашому інтернет магазині значно нижче, ніж у конкурентів. Це пов'язано з тим, що ми працюємо безпосередньо з виробником, а не через посередників. Таким чином, ви отримуєте виріб найвищої якості за доступними цінами. Невелика вартість дозволить придбати пневматику не тільки для себе, але і в якості подарунка для вашого знайомого, колеги, родича, який любить активне проведення часу.
 
Купити пневматичний пістолет Макарова (ПМ)
 
Якщо ви прийняли рішення пневматичний пістолет Макарова купити, тоді радимо заглянути в наш каталог. У каталозі представлені кілька моделей виготовлені різними компаніями і знаходяться в різних цінових категоріях. В принципі вони незначно відрізняються один від одного за технічними характеристиками. Схожі пістолети в одному - вони в точності повторюють зовнішній вигляд бойового прототипу, спосіб збірки і спосіб розбирання.
 
Точні ціни і докладні технічні характеристики кожного зразка представлені у відповідних розділах сайту. Ми гарантуємо високу якість, міцність, надійність всіх виробів. Завдяки цьому пневматика може стати не просто прекрасним доповненням до домашньої колекції зброї, а й вірним супутником в активних розвагах на відкритому повітрі. Доставка здійснюється по всій Росії.
 
Так само для справжніх цінителів стрілецької справи і колекціонерів ми пропонуємо точні копії реальних бойових пістолетів найвідоміших і популярних марок:
 
ТТ,
ПМ,
Gletcher, а також інших виробників.
 
Радимо звернути вашу увагу на те, що багато моделі виконані з металу, стріляють сталевими кульками ВВ з діаметром калібру 4,5 міліметрів або свинцевими кулями для пневматики. Завдяки зручному пошуковику Ви можете купити пневматичний пістолет за прийнятною ціною.
 

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)