Каталог товаров

Напівавтоматична PCP гвинтівка Evanix GTL 480S

  • 12 мая 2015 в 14:10:32
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 1738
  • 0
 
В огляді представлена ​​пневматичні гвинтівки від компанії Evanix: GTL 480S калібру .22
 
Напівавтоматична PCP гвинтівка Evanix GTL 480S
 
GTL 480S поєднує високу потужність і відносно невелику довжину ствола. Об'єм резервуару у гвинтівки 480 куб.см з закачаним до 200 бар повітрям дозволяє зробити 70-80 пострілів зі швидкістю на дуловому зрізі 308-259 м / сек. Гвинтівка повністю металева, що відрізняє її від Evanix MAX, в якій приклад виконаний з дерева. Це додає масивності, але ніяк не впливає на баланс. Гвинтівка використовує електромеханічний принцип і активується перемиканням червоної кнопки, розташованої на лівій стороні казенної частини. Запобіжник винесено на протилежну сторону. Таке подвійне вимикання гвинтівки серйозно знижує ймовірність випадкового пострілу.
 
Рівномірність і чутливість спускового гачка в такій компоновці стовбура не дуже вражає, але дає цілком нормальну ступінь точності пострілу. Довжина приклада недостатня для людини середньої конституції, але ця проблема є майже у всіх Буллпап. Заправний порт для підкачки легко доступний, але штуцер використовується нестандартний. Балон надійно закріплений під стволом.
 
Напівавтоматична PCP гвинтівка Evanix GTL 480S
 
 
Характеристики гвинтівки:
Принцип дії: пневматична напівавтоматична з попереднім накачуванням
Обсяг балона: 480 куб. см
Калібри: .177, .20, .22, .25, .357
Довжина стовбура: 435 мм
Загальна довжина: 915 мм, 850 мм (GTL 480S)
Обсяг магазину: .177 / 13 rds, .22 / 11 rds, .25 / 10 rds, 9 мм / 7 rds
Ствол: нарізний
Спусковий гачок: двопозиційний без регулювання
Запобіжник: ручний
Максимальний тиск: 200 Бар
Максимальна кількість пострілів на один повністю закачаний балон: 60
Вага: 3,9 кг
 
Доступ до батареям у GTL 480S зручний і простий, разом з тим вони не бовтаються всередині зброї. Блок живлення закритий гумовою накладкою і його можна обслужити без використання будь-яких інструментів.
 
Напівавтоматична PCP гвинтівка Evanix GTL 480S
 
Манометр встановлений знизу відразу за скобою спускового гачка. Розмічений до 350 Бар, хоча рекомендований тиск не перевищує 200 Бар.
 
Напівавтоматична PCP гвинтівка Evanix GTL 480S
 
GTL 480S - відносно невелика і компактна зброя, але при цьому досить важкий. Вага - 3,9 кг без оптики, але, як і у багатьох Буллпап, комбінація компактності і важкої ваги допомагає стріляти з рук. Випробування проводилися з оптикою Leapers CBQ 3-9 × 32, компактність якої не дозволила занадто збільшитися і так немаленькому вазі. На гвинтівці встановлена ​​інтегрована планка Пікатінні, оптика ставилася на 2 швидкоз'ємних кільця від Leapers. Цілі були виставлені на 50 метрів. У спускового гачка - непоганий тактильний відповідь, зусилля на постріл склало 1,4 кг. При цьому, незважаючи на електромеханічне дію, ніякої затримки по часу на спуску не спостерігалося.
GTL 480S використовує той же касетний магазин, що і моделі Speed, Max і Conquest. У зброї .22 калібру він містить 11 камор. Може заряджатися з обох сторін і ставиться на місце защелкиванием. Після відстрілу тисячі кульок він не розбалакався і залишився таким же легким в зарядці.
 
Двічі балон накачувався до 200 Бар і відстрілювався до 110 Бар. При цьому використовувалися добре зарекомендували себе пульки Crosman Premier. При такому падінні тиску вдавалося вистрілити 70 разів, але при цьому можна було зробити ще близько 20 пострілів з уже меншою потужністю.
 
У тесті використовувалися круглоносие Crosman Premier (14.3 грана), Eun Jin (28.4 грана), JSB (14.3 грана), RWS Superdome (14.5 гран) і експансивні пульки Dynamics, виконані зі сплаву олова і цинку. Тиск у балоні доводилося до 200 Бар і відстріл проводився групами по 10 пострілів. Найвища швидкість відзначена у експансивних Dynamics, потім Superdome, CP і JSB Exact. Далеко позаду залишилися Eun Jin, що не дивно, враховуючи їх вагу. При цьому якщо їх відставання було передбачувано, то перемога експансивних кульок була несподівана. Так, вони трохи довше, ніж інші, але при цьому вага їх не виділяється на тлі решти. Всі протестовані пульки показали точність, переважаючу необхідну на полюванні.
 
Які висновки можна зробити з цієї гвинтівки?
 
З негативних рис:
- Короткий приклад;
- Нестандартний заправний штуцер;
- Значну вагу.
 
З позитивного досвіду:
- Добре збалансований спусковий гачок у порівнянні з багатьма Буллпап;
- Непоганий дизайн, особливо якщо ви любитель великих чорних футуристичних гармат;
- Хороша ергономіка, в тому числі і по установці додаткових пристроїв (оптики і так далі);
- Гвинтівка потужна, точна, працює з багатьма типами кульок;
- Досить тиха за рахунок інтегрованого модератора;
- Надійний напівавтоматичний механізм;
- Ні лага між спуском гачка і самим пострілом;
- Батарейок вистачає на 200-300 пострілів.
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
Оставить отзыв

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)