Каталог товаров

Огляд пневматичних гвинтівок для полювання

  • 11 мая 2015 в 16:37:54
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 2876
  • 0
 
Скажу відразу, що даний матеріал опубліковано виключно в ознайомлювальних цілях для новачків. Для тих, хто тільки починає вступати на тлінну стежку мисливця. Зрозуміло, полювання можна вести не тільки з вогнестрілів, але так і з пневматичних гвинтівок. Чіпати конкретні моделі не будемо, спершу потрібно зрозуміти різновиди, які присутні на ринку, а вже потім йти від загального до конкретного.
 
Завзяті мисливці дуже ретельно підходять до вибору зброї. Воно має бути зручним, мати невелику вагу і високу точність стрільби. Саме тому вони все частіше звертають свою увагу на гвинтівки для полювання пневматичного типу.
 
У далекому минулому залишилося той час, коли пневматика володіла малої забійною силою і служила виключно для спортивних тренувань та розваг у міському тирі. Сучасні виробники, враховуючи вимоги споживача, підвищили потужність і дальність стрільби, випустили на ринок багатозарядну пневматична зброя.
 
Сьогодні всі пневматичні гвинтівки можна розділити на три основні групи. Кожен вид має свої переваги.
 
Пружинно-поршневі гвинтівки
 
Найбільш популярний вид пневматичної зброї. Це пояснюється його невисокою вартістю і доступністю. Покупка не потребує отримання ліцензії. 
 
Огляд пневматичних гвинтівок для полювання
 
Механізм дії заснований на взаємодії пружини і поршня. Для приведення гвинтівки в робочий стан досить переломити стовбур, зарядивши його кулею калібру до 4,5 мм. Натискання на курок вивільняє пружину, і вона приводить у рух поршень.
 
Технічні характеристики:
 
Калібр - 4,5 мм;
Забійна дальність - 50 м;
Кількість зарядів - 1;
Потужність - від 7,5 Дж;
Об'єкт полювання - дрібна дичина. При стрілянині в голову підходить для полювання на фазана, тетерева, лісі, зайця.
ППВ високо цінується мисливцями за безшумну стрілянину, високу точність і кучність. При невеликої потужності віддача практично не відчувається. Чим вище потужність, тим більше вага гвинтівки і сильніше віддача при пострілі.
 
Мультикомпресійний і компресійні пневматичні гвинтівки
 
Обов'язкова умова конструкції зброї даного типу - наявність резервуара для нагнітання повітря. Роль важеля помпи або насоса, за рахунок якого відбувається нагнітання повітря в резервуар, найчастіше, виконує цівку. Приблизну схему Мультикомпресійний пневматичної гвинтівки ви можете спостерігати нижче: 
 
Огляд пневматичних гвинтівок для полювання
 
Компресійні ПВ не вимагають спеціальної підкачки повітря. Під час пострілу повітря з резервуара по відкрився каналу потрапляє в стовбур, виштовхуючи кулю. Віддача при стрільбі мінімальна, але і потужність пострілу невелика.
 
Мультикомпресійний гвинтівки вимагають для наповнення повітряного циліндра проводити від 3 до 10 качків. Від кількості повітря, що нагнітається залежить потужність пострілу. Максимальна потужність для МКВ - 15 Дж. До єдиного недоліку відносять час, необхідний для підкачки повітря - від 10 до 30 секунд.
 
Технічні характеристики:
 
Калібр - 4,5 і 5,5 мм;
Забійна дальність - від 70 м. Для МКВ дальність залежить від кількості качків;
Початкова швидкість кулі - від 170 до 300 м / сек .;
Об'єкт полювання - птах, дрібна і середня дичину.
Всі компрессионное і Мультикомпресійний зброю відноситься до однозарядними.
 
PCP гвинтівки
 
Гвинтівки з попередньою закачуванням (Pre-charged pneumatics) відносяться до найбільш універсальною і багатофункціональною пневматику. Вони відповідають всім сучасним вимогам, що висуваються до мисливської зброї. 
 
Огляд пневматичних гвинтівок для полювання
 
Гвинтівка забезпечена резервуаром із стислим повітрям, який при пострілі потрапляє в стовбур і виштовхує патрон. Повністю заповненого циліндра вистачає на 40-100 пострілів. Завдяки пристрою пневматики з попередньою закачуванням з'явилася можливість застосовувати в пристрої гвинтівок багатозарядні барабани. Гвинтівки такого типу володіють високою точністю і щільністю стрільби.
 
До безперечних переваг відноситься висока потужність удару. При необхідності гвинтівка дооснащают глушникам, що дозволяє стріляти практично беззвучно. Зброя з попередньою закачуванням підходить як для професіоналів, так і для мисливців-новачків. Оптичні приціли не залишать жодного шансу для промаху. Забійною силою володіє на відстань до 70 м.
 
Технічні характеристики:
 
Калібр - від 4,5 до 9 мм;
Забійна дальність - до 100 м;
За типом заряду - багатозарядну;
Об'єкт полювання залежить від обраного калібру - від дрібної птиці до середньої дичини.
Єдиним мінусом PCP гвинтівки є її висока вартість.
 
Багатий вибір можливостей пневматичних гвинтівок дозволяє кожному знайти зброю до душі. І дуже може бути, що з часом ми розглянемо деякі конкретні моделі, що належать до кожного з тих видів, з якими ви тільки що познайомилися.
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
Оставить отзыв

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)