Каталог товаров

Пневматична зброя Хмельницький - Інтернет магазин МЕТКО

  • 12 мая 2015 в 13:53:16
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 3999
  • 0
 
Пневматична зброя ХмельницькийВас цікавить, де можна купити пневмтаичну зброю Хмельницький? Інтернет-магазин «МЕТКО» пропонує легкі, потужні, компактні і надійні пневматичні гвинтівки RAR VL 12.
 
Наш каталог дозволяє вибрати товар під ваші захоплення. Ми пропонуємо:
мисливська пневматична зброя;
спортивне пневматична зброя;
Додаткові товари та послуги:
у нас можна придбати боєприпаси, оптичні приціли та інші приналежності;
також ми здійснюємо ремонт пневматичної зброї.
 
Ми пропонуємо різноманітні види пневматики, що відрізняються відмінною якістю і мають цілком розумні ціни. Тільки тут ви зможете вибрати моделі, представлені кращими вітчизняними і відомими зарубіжними компаніями.
 
Купити пневмтаичну зброю Хмельницький
Наш інтернет - магазин дає гарантії, що всі пневматична зброя у нас має якісні характеристики для будь-якого застосування. Це безпека, висока надійність і тривалий термін служби. Крім того, звернувшись до нас, ви можете не тільки купити пневматику в Хмельницькому, але і підібрати до неї оптимальні боєприпаси і необхідні аксесуари. Пропоноване нами зброю можна використовувати для придбання необхідних навичок стрільби, для різних спортивних заходів, а також для полювання - одного з хобі справжніх чоловіків.
 
Пневматична зброя Хмельницький для полювання
Вибираючи пневматична зброя для полювання, слід враховувати його калібр. Він залежить від того на яку дичину і з якої відстані ви віддаєте перевагу полювати. Для птахів і дрібної дичини типу зайця відмінно підійде калібр 4,5 мм і 5,5 мм. Останній володіє дистанцію до 70 метрів. При полюванні на середню дичину бажано використовувати калібр 6,35 мм. Потрапити в неї можна з відстані до 75 метрів. Якщо ви вирішили купити пневматичний пітолет в Хмельницькому у нас, ви отримаєте грамотну консультацію фахівців, які порадять вам оптимальний варіант.
 
Спортивні пневмтаичні гвинтивки
Точне попадання в мішень - це головне завдання, яке ставиться при покупці спортівноего пневматичної зброї. Пістолети та гвинтівки для спортивного використання є самими високотехнологічними серед пневматичних моделей. При всіх перевагах кожен спортсмен намагається видозмінити зброю під свої вимоги. Якщо ви вирішите купити пневматична зброя у нас, наші фахівці допоможуть вам і в цьому.
Гарантія та сертифікати
 
Продаж пневматичної зброї здійснюється тільки особам, які досягли 18 років.
Сайт не є публічною офертою.
Всі гвинтівки мають сертифікати.
Гарантія - 1 рік на заводський брак.
Чому більшість обирає «МЕТКО»
 
До кожного замовника ми підходимо індивідуально. Маємо відмінну репутацію на ринку пневматики. У нас працюють тільки професіонали, які дадуть відповідь на будь-яке питання і дадуть конструктивний рада.
Важливою особливістю нашої роботи є можливість сконструювати пневматичну зброю на замовлення: вибрати довжину ствола, довжину резервуара, довжину модератора.
Наші фахівці проводять передпродажну підготовку кожної гвинтівки для виявлення заводського браку. Так само проводиться відстріл (не більше 20 пострілів) на швидкість і стабільність роботи редуктора. Тому ви можете бути впевнені, що в нашому інтернет-магазині ви купите тільки якісна пневматична зброя в Хмельницькому.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)