Каталог товаров

Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm

  • 12 мая 2015 в 14:04:13
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 908
  • 0
 
Пневматические пистолеты Beretta широко відоме у всьому світі і цінується серед знавців за високу надійність і чудові технічні характеристики. Тому не дивно, що на ринку пневматики є безліч точних копій зброї італійського збройового бренду.
 
Beretta PX4 Storm - точна копія відомої моделі Beretta PX4. Перше, на що звертаєш увагу в цьому пістолеті - чудову якість збірки, всі деталі ідеально підігнані один до одного, безліч металевих елементів і відмінної якості пластикова обробка. На відміну від більшості моделей, металева рама затвора воронована, а не фарбована, даний тип покриття в кілька разів міцніше.
 
Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
Друга особливість - практично повна відповідність оригіналу. Точність і скрупульозність опрацювання дрібних металевих вузлів, і вага, відповідний вазі справжньою Беретти справляє незабутнє враження. Коли пістолет лежить на столі, ніколи не скажеш, що це пневматика, та й коли береш його в руки, приналежність до сімейства СО2 видає лише запобіжник з правого боку, необхідний для блокування спускового механізму - це єдине явну відмінність.
Для підвищення реалістичності механізм обладнаний функцією blowback (рух затвора при пострілі).
 
Стрельба з PX4 Storm принесе справжнє задоволення - досить високий темп при чудовою точності влучень - все це завдяки хорошим прицільним пристосуванням. Спуск швидше м'який, з невеликими перепадами зусилля під час натискання.
 
 
 
Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
Пістолет обладнаний системою кріплення, що дозволяє встановлювати на нього тактичний обвіс, це розумне рішення, адже при покупці в комплект Beretta PX4 входять пристрій зменшення звуку пострілу (імітація) і приціл коліматора.
Отже, сам приціл коліматора виглядає так:
 
Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
Це «іграшка» - глушник. Можна сміливо ставити ржущих смайл icon smile Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
Ось так приціл коліматора виглядає на планці Beretta PX4 Storm:
 
Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
 
У рукоятці розташований двосторонній магазин барабанного типу, з кожного боку по 8 патронів (діаметр 4.5 мм, свинцеві кулі або сталеві кульки): під час стрілянини це дуже зручно - просто перевертаєш барабан і продовжуєш стрілянину.
 
Пневматичний пістолет Beretta PX4 Storm
 
Як відомо, функція blowback, хоч і додає реалістичність при стрільбі, значно знижує ресурс балона, але навіть з урахуванням цього перевитрати тиску однієї зарядки вистачає на три магазини, що достатньо хороший показник. Разом, приходимо до висновку, що Beretta PX4 Storm - дуже якісний і добротний СО2, що виробляє дуже хороше враження і подкупающий своєю реалістичністю і ретельністю підгонки всіх вузлів.
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
Оставить отзыв

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)