Каталог товаров

Пневматичний пістолет Crosman C11 (Colt 1911)

  • 22 сентября 2016 в 17:21:34
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 422
  • 0
 

У нашій країні пневматика досить популярна, а найбільш яскравим представником є саме модель Crosman C11 (Colt 1911). Вона полонила багатьох своїм дизайном, якістю і габаритами. Коштує ця модель теж недорого, що тільки додає їй популярності. Зовні цей пістолет не схожий ні на один з існуючих зразків бойової вогнепальної зброї.
 
Калібр пневматичного пістолета Crosman C11 аналогічний іншим пневматичним екземплярів, а ось початкова швидкість кулі різко виділяє цю модель серед конкурентних зразків: 146 м / с! Далеко не кожна пневматична гвинтівка видає такі показники, що вже говорити про пістолети.
 
 
 
Магазин розрахований на 18 зарядів, роль яких виконують сталеві кульки ВВ. Важить ця модель сущі дрібниці: півкілограма, так що навіть школяр легко утримає цю зброю на витягнутій руці. Неавтоматичний запобіжник розташований з правого боку від спусковий скоби, має два положення. У рукоятку вбудовано досить потужний металевий каркас, в який вставляється балон. У верхній частині розташований бойової клапан, а в нижній - підтискної гвинт, який повністю ховається накладкою. Без падіння потужності з цього пістолета можна зробити близько 80 повноцінних пострілів без заміни балона.
 
 
Виробництво даної моделі почали в 2006 році, корпус зроблений з пластика, прицільні зроблені з того ж матеріалу і не регулюються, на мушку нанесена біла точка, для спрощення прицілювання. Пневматичний пістолет Crosman C11 - ідеальний пістолет для розважальної стрільби за досить демократичною ціною, при цьому він є одним з найпотужніших газобалонних пістолетів. Досить незначна маса і компактні габарити дозволяють носити цю модель мало не просто в кишені, а з недоліків можна відзначити хіба що невнушітельний зовнішній вигляд і шматочок стовбура, який при пострілі висувається з корпусу приблизно на півсантиметра.

Пневматичний пістолет Crosman C11 при переході по посиланню, ви зайдете в наш магазин
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
Оставить отзыв

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)