Каталог товаров

Револьвер Ekol Viper 4,5" під патрон Флобера

  • 30 ноября 2016 в 14:32:42
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 228
  • 0
 


Ekol VIPER 4,5 black
 
на русском языке при переходе по ссылке, вы зайдете в наш магазин.

Револьвер Ekol Viper 4,5" під патрон Флобера , з довгим (11,4 см) стволом, як і інші револьвери , призначені для розважально-спортивному стрілянини і набуття навиків поводження із зброєю. Довгий ствол забезпечує понад вищу вихідну швидкість кулі під час пострілу.
 
Ця модель має якісну збирання і ніяких претензій до револьверу при візуальному огляді не виникає. Основна частина револьвера виконана з високоякісної сталі, використовуваної в вогнепальній зброї. Особливість виробництва барабана підтверджено зазором між ним і стовбуром.
 
Система взвода подвійне, дає змогу виробляти стрільбу звичним самовзводом і попереднім взведенням курка. При самозводу револьвер Ekol Viper 4,5" під патрон Флобера поводиться чітко і рівно, і ніщо не заважає цілитися в момент серійної стрілянини. Спуск досить м'який і плавний. Сталевий гладкий ствол показує прекрасні результати стрільби.
 
Завдяки гарно підібраній формі, чорному воронінню і якісному матеріалу ручки, він виглядає досить переконливо, чудово розміщується в руці і не вислизає під час стрільби. Прицільні пристрої відкритої типа, котрі не можна налаштувати. У патрон одночасно вміщається 9 патронів Флобера. Револьвер Ekol  VIPER 4,5 black гарно підходить для розважальної і спортивному стрільби, як на далекій, так і на близькому відстані.
 
Показники револьвера Viper 4,5 "(чорний пластик):
 
Калібр 4 мм
Вага револьвера (без патронів) 0.8 кг
Довжина загальна 238 мм
Довжина стовбура 4,5 "(11,4 сантиметра)
Показники стовбура: гладкий, сталевий
Ємність барабана 9 патронів
Вихідна швидкість польоту кулі 170 м / с
Дулова енергія 7,5 Дж
Прицільні пристрої: не регулюються цілик і мушка
Корпус зроблений з металевих, а стовбур і барабан стальні!

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)